صبا، هنر (برگزیدگان معاصر)
 

 

صبا، هنر (برگزیدگان معاصر) را قاب می گیرد

 

با نمایشگاه گروهی نقاشی صبا "برگزیدگان معاصر"جلوه گاه تازه ترین تجربه های نقاشی معاصر سه نسل ایران

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا، این نمایشگاه که با مدیریت سحر انتظامی شکل گرفته است مجموعه ای شامل ۶۰ اثر از ۵۰ هنرمند ایرانی از استادان تا نسل جوان است که از میان بیش از ۳۰۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه گالری انتظامی و پس از انتخاب هیات داوران به نمایشگاه راه یافته است.

این آثار در تکنیکهای منختلف از رنگ روغن، اکرلیک، آبرنگ، سیاه قلم، ترکیب مواد، معرق و در طیف وسیعی از: رئال، آبستره، امپرسیون، اکسپرسیون، و در انواع مضامین از پرتره و طبیعت نگاری تا نقاشی مفهومی را دربر می گیرد.

در این نمایشگاه چهره های نام آوری چون استادان: مرتضی سمندری خطایی، بهزاد کریمی، فیروزه خسرویان، جلال الدین سخا، سمانه طلاچیان، مجتبی قاسمی، بهناز فرهنگدوست، مینا تقی پور، و..... با جدیدترین آثار خود در کنار هنرمندان جوانتر حضور دارند.

سحر انتظامی کیوریتور برگزیدگان معاصر و مدیر گالری انتظامی بیش از دودهه در عرصه مدیریت هنری، گالری داری و نمایشگاه گردانی حضور و فعالیت مستمر دارد. وی تاکنون در ۵ نمایشگاه انفرادی و نزدیک به ۱۰۰۰ نمایشگاه گروهی در ایران و سایر نقاط جهان از جمله: کانادا، آلمان، فرانسه، ترکیه و.... آثار خود را عرضه نموده است.

نمایشگاه برگزیدگان معاصر ساعت ۱۶ پنجشنبه ۹ شهریور 1402در نگارخانه استاد فرشچیان در صبا گشایش می یابد و تا ۱2 شهریور میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

 

   زمان انتشار: چهارشنبه ٨ شهريور ١٤٠٢ - ١٥:٠١ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه فرهنگی هنری صبا محفوظ است.