چهارمین دوره ی برگزیدگان معاصر
 

 

صبا، (چهارمین دوره ی برگزیدگان معاصر) را قاب می گیرد

 

با نمایشگاه گروهی نقاشی صبا "چهارمین دوره ی برگزیدگان معاصر"جلوه گاه تازه ترین تجربه های نقاشی معاصر سه نسل ایران

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا، این نمایشگاه که با مدیریت سحر انتظامی شکل گرفته است.

مجموعه ای شامل ۱۲۰ اثر از ۸۰ هنرمند ایرانی از استادان تا نسل جوان است که از میان بیش از ۳۰۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه گالری انتظامی و پس از انتخاب هیات داوران به نمایشگاه راه یافته است.

این آثار در تکنیکهای منختلف از رنگ روغن، اکرلیک، آبرنگ، سیاه قلم، ترکیب مواد، معرق و در طیف وسیعی از: رئال، آبستره، امپرسیون، اکسپرسیون، و در انواع مضامین از پرتره و طبیعت نگاری تا نقاشی مفهومی را دربر می گیرد.

در این نمایشگاه چهره های نام آوری چون استادان علی اکبر کهربایی ، پرویز وکیلی ، رویا علیزاده ، مینا تقی پور ، وحید لک ،جلال الدین سخا ،بهزاد شیشه گران ، مریم متقی از این اساتید دعوت شده که حضور یابند و با جدیدترین آثار خود در کنار هنرمندان جوانتر حضور دارند.

سحر انتظامی کیوریتور برگزیدگان معاصر و مدیر گالری انتظامی بیش از دودهه در عرصه مدیریت هنری، گالری داری و نمایشگاه گردانی حضور و فعالیت مستمر دارد. وی تاکنون در ۵ نمایشگاه انفرادی و نزدیک به  500 نمایشگاه گروهی در ایران و سایر نقاط جهان از جمله: کانادا، آلمان، فرانسه، ترکیه و.... آثار خود را عرضه نموده است.

نمایشگاه برگزیدگان معاصر ساعت ۱۵ دوشنبه ۲۱ اسفندماه 1402در نگارخانه استاد فرشچیان ولرزاده در صبا گشایش می یابد و تا ۲۳ اسفند ماه  میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

   زمان انتشار: يکشنبه ٢٠ اسفند ١٤٠٢ - ١٤:٤١ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه فرهنگی هنری صبا محفوظ است.