"مشاهده عادی"در صبا دیدنی شد
 

نمایشگاه عکس «مشاهده عادی» با ارایه آثار «مرتضی تاج محرابی» در صبا گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، این نمایشگاه که عصر چهارشنبه سوم آبان در نگارخانه «استاد لرزاده» گشایش یافت مجموعه ای شامل ۵۰ قطعه عکس در قالب سیاه و سفید و رنگی از این هنرمند جوان است که حاصل نگاه او از دریچه دوربین گوشی همراه به جلوه های روزمره و همیشه در تکرار اما کمتر دیده شده حضور انسان در شهر است

حضور هنرمند در خیابانهای پایتخت، شوش و آبادان و دیگر مناطق کشورمان، پیوندی از فرم و ترکیب نور و سایه، با نمایش و ثبت جلوه های ساده روزمرگی و زندگی شهری را به معرض مشاهده می گذارد؛ یک «مشاهده عادی» اما به گفته هنرمند، ناشی از تاملی به مفهوم روزمرگی است.

مرتضی تاج محرابی پیش از این نیز نمایشگاهی انفرادی از عکسهای خود را با همین حال و هوا، در «نگارخانه شیخ هادی» برگزار کرده بود. وی همچنین فعالیتهایی در حوزه فیلم مستند و کوتاه نیز داشته است.

مشاهده عادی» با نگاهی دیگر به زندگی، شهر و انسان از دریچه هنر عکاسی در ساده ترین و بی تکلف ترین شکل خود، تا نهم آبان میزبان عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.

علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می تواننندهمه روزه از ساعت 10تا 18به تالار استاد لرزاده واقع در خیابان طالقانی خیابان برادران شهید مظفر پلاک125 موسسه صبا مراجعه کنند.

 

   زمان انتشار: چهارشنبه ٣ آبان ١٣٩٦ - ١٦:٢٥ | نسخه چاپي

خروج