هایریم مشاهیر ایران» به «صبا» می آید
 

هایریم مشاهیر ایران» به «صبا» می آید

 

دومین نمایشگاه «های لایت ها و ریم لایت ها» با ارائه نمایی نو از چهره های مشاهیر ایران بروایت شاگردان «استاد داریوش محمدخانی» در صبا برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- این نمایشگاه که با مشارکت «گروه عکاسان ایرانی اهوراهور» به عنوان دومین حلقه از نمایشگاههای «های لایت ها و ریم لایت ها» با هدف معرفی سبک جدید عکاسی شرقی برگزار می شود شامل ۸۳ اثر از ۲۸ هنرمند است که به اهتمام داریوش محمدخانی چهره برجسته و نوآور عکاسی جدید و با حضور شاگردان این هنرمند ارائه می گردد.

بزرگانی از تبار هنر ایران از جمله: استاد غلامحسین امیرخانی، استاد محمدرضا شجریان، استاد شهریار روحانی، و... از نام آورانی هستند که در این مجموعه به شیوه های نوین و خلاقه: های لایت و ریم لایت، چهره پردازی شده اند.

«هایریم مشاهیر ایران» با به نمایش گذاشتن منظری چشمگیر و مجموعه ای گسترده از تازه ترین خلاقیتها و شگردهای تکنیک و بیان و نوآوریهای بصری نسل جوان عکاسان ایرانی، جمعه ۲۰ خرداد ساعت ۱۶ الی ۲۰ طی آیینی با حضور علاقمندان در نگارخانه استاد فرشچیان گشایش یافته و تا ۳۰ خرداد همه روزه از ۱۰ الی ۱۸ میزبان عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

   زمان انتشار: چهارشنبه ١٨ خرداد ١٤٠١ - ١٤:٤٨ | نسخه چاپي

خروج