«نقش خیال» نقش های خیال و خلاقیت هنرمندان را به «صبا» می آورد.
 

«نقش خیال» نقش های خیال و خلاقیت هنرمندان را به «صبا» می آورد.

 

نگارخانه «خیال شرقی» صبا میزبان مجموعه ای وسیع از ایده ها و خلاقیتهای بیش از ۱۰۰ هنرمند جوان سراسر ایران با گرایشهای گوناگون در نمایشگاه گروهی تجسمی «نقش خیال» می شود

 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- «نقش خیال» عنوان نمایشگاه بزرگی است که در رشته های مختلف تجسمی از: نقاشی، مجسمه سازی، حجم، عکاسی، نگارگری، تصویرسازی، نقاشیخط، در انواع گرایشها و رویکردها و شیوه های بیان هنری، مجموعه ای شامل نزدیک به ۲۰۰ اثر از ۱۰۳ هنرمند جوان را از سراسر ایران به نمایش خواهد گذاشت.

آثار این نمایشگاه در سبکهای مختلف و متنوعی از: رئال، ابسترکت، اکسپرسیون، هنرهای مفهومی و جدید ارائه شده و طیفی از جریانهای سنتی تا معاصر و مدرن و انتزاعی را دربر می گیرد.

«ستاره افشاریان» هنرمند نقاش و برگزارکننده این نمایشگاه، با سابقه نزدیک به یک دهه فعالیت هنری مستمر در زمینه نمایشگاه گردانی در ایران، آمریکا، اروپا و کشورهای همجوار خلیج فارس، بصورت حرفه ای در این حوزه فعالیت دارد.

 

«نقش خیال» ساعت ۱۶ تا ۱۹ عصر سه شنبه ۲۸ دی در نگارخانه «خیال شرقی» صبا گشایش یافته و تا پنجشنبه ۳۰ دی همه روزه از ۱۰ صبح تا ۱۸ میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

   زمان انتشار: دوشنبه ٢٧ دی ١٤٠٠ - ١٤:٠٦ | نسخه چاپي

خروج