دومین ارائه نمایشگاهی مجموعه فتوآرت
 

 

صبا میزبان دومین نمایشگاه گروهی از مجموعه  فتوآرت می شود

 

با گشایش دومین ارائه نمایشگاهی مجموعه فتوآرت، صبا جلوه های تازه ای از خلاقیت و نوآوری دهها عکاس از سراسر ایران را در سبک ها و گرایش‌های مختلف به نمایش می گذارد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا، این مجموعه که ساعت 16 تا 19 عصر پنجشنبه  ۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۲در نگارخانه آیینه گشایش خواهد یافت شامل حدود ۲۱۰ اثر از بیش از ۱۹۰ هنرمند از سراسر نقاط ایران است که دومین نمایشگاه گروهی از این مجموعه حرفه ای به شمار می رود.

این آثار در انواع ژانرها، گونه ها و گرایشهای عکاسی از جمله: لانگ اکسپوژن، بک شاپ، ضد نور و... و در رده های گوناگونی از طبیعت و پرتره تا مضامین اجتماعی. منظرهای شهری و مستندنگاری ارائه شده

و در انتخاب آنها، خلاقیت، نوآوری در فرم و بیان و استفاده از تکنیک‌های عکاسی بر اساس یک نگاه زیباشناسانه درنظر گرفته شده است.

هاله کوپاهی مدیر مجموعه فتوآرت بهمراه مژگان میرفاطمی عکاس پرتره محیطی و جعفر طالبی عکاس طبیعت نگار، برگزارکنندگان این نمایشگاه هستند.

مجموعه فتوآرت، از سال 95 در زمینه های متعددی چون: آموزش عکاسی، بازنشر آثار عکاسان برتر، برپایی ورکشاپ ها و مسابقات حرفه ای عکاسی حرفه ای فعالیت دارد.

گفتنی است کتاب آثار نمایشگاه نیز در روز افتتاح عرضه خواهد شد.

اولین نمایشگاه فتوآرت تا یکشنبه ۲۰ اسفند ماه۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ الی ۱۸ همه روزه بجز ایام تعطیل میزبان عموم علاقمندان خواهد بود.

 

   زمان انتشار: شنبه ١٩ اسفند ١٤٠٢ - ١٥:٠٥ | نسخه چاپي

خروج