" برگی از مرداد"
 

 

" برگی از مرداد" در "صبا" ورق می خورد

 

با (برگی از مرداد) صبا گستره ای  رنگین از تنوع شیوه ها، ایده ها و نگاه‌های نسل نو را در نقاشی معاصر به نمایش  می گذارد.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی، هنری صبا، (برگی از مرداد) که با نمایشگردانی  بهناز راد حسینی نقاش و مدرس با سابقه هنری کشور برگزار می شود شامل 33 اثر از 21 هنرمند جوان است که عمدتا از شاگردان و هنرجویان این هنرمند محسوب می شوند. بسیاری از هنرمندان حاضر در این نمایشگاه دانشجویی- هنرجوی، دارای سابقه و جایگاه حرفه ای بوده و سالهاست به فعالیت هنری، ارائه آثار در نمایشگاه و تدریس نقاشی اشتغال دارند

آثار ارائه شده در قالب‌ها و تکنیک‌های متنوعی از رنگ روغن روی بوم، اکرولیک، میکس مدیا و ترکیب مواد، طراحی و سیاه قلم و در انواع شیوه ها و گرایشها از جمله رئال، آبستره، مفهومی و... اجرا گردیده و طیف وسیعی از مضامین از طبیعت نگاری و چهره پردازی تا حوزه های انتزاعی و ذهنی را در بر می گیرد.

خانم حسینی راد برگزارکننده این نمایشگاه با 27 سال سابقه تدریس و بیش از سه دهه فعالیت مستمر در عرصه هنر ایران ببیش از 12 سال است به کیوریتوری حرفه ای اشتغال دارد.

وی که تجربه 13 نمایشگاه انفرادی و 17 نمایشگاه گروهی در ایران و کشورهایی چون فرانسه و آلمان را در کارنامه دارد هم اکنون بعنوان مدیر هنری چند گالری فعالیت می کند.

وی همچنین مدیر هنری گالری باغ موزه نگارستان، مدیر گروه هنری پتینه کاری کلیدر بوده و در کنار فعالیت‌های متنوعی چون طراحی لباس و طراحی گریم، کتاب آموزش طراحی از مقدماتی تا پیشرفته و تکنیک‌های رنگ گذاری را در دست انتشار دارد.

صبا، برگی از مرداد را ساعت 16 روز پنجشنبه 19 مرداد در نگارخانه فرشچیان ورق خواهد زد.

ابن نمایشگاه تا 24 مرداد همه روزه بجز ایام تعطیل از 10 تا 18 میزبان تمامی علاقمندان خواهد بود.

 

   زمان انتشار: سه شنبه ١٧ مرداد ١٤٠٢ - ١٥:٣٦ | نسخه چاپي

خروج