پنجمین «سوره تماشا» با «فرهنگ عمومی و فرهنگ شهروندی» به «صبا» آمد
 

 

پنجمین «سوره تماشا» با «فرهنگ عمومی و فرهنگ شهروندی» به «صبا» آمد

 

با نمایش پوسترهای منتخب دانشجویان دانشگاهای سرتاسر کشور که این بار به «اخلاق عمومی، فرهنگ شهری، حقوق شهروندی و مسائل شهرنشینی» اختصاص داشت، پنجمین جشنواره سوره تماشا در «صبا» آغاز شد

 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- این نمایشگاه که با حمایت اداره کل آموزش شهروندی شهرداری تهران، شورای فرهنگی عمومی کشور و دانشگاه سوره برگزار می شود، آثار برگزیده شرکت کنندگان پنجمین «سوره تماشا» را این بار با موضوع «فرهنگ عمومی و فرهنگ شهروندی» به نمایش گذاشته است.

 

در این دوره، تعداد 230 اثر در قالب پوستر با این مضمون به دبیرخانه نمایشگاه ارسال شد که از این میان 100 اثر منتخب از دانشجویان سراسر کشور ارائه شده است.

تنوع شیوه ها و گرایشها در این دوره قابل توجه بوده و تازگی و بداعت مضمون و ملموس و آشنا بودن موضوع که تجربه مشترک زندگی جمعی همه شهرنشینان است همراه با نوآوری و خلاقیت در پرداخت ظریفترین مسائل زیست و فرهنگ شهری در زبان پوستر و گرافیک به این دوره از جشنواره سوره تماشا ویژگی منحصر بفردی بخشیده است.

 

این نمایشگاه عصر روز یکشنبه 7 اسفند ساعت 16 با حضور ریاست دانشگاه سوره، دانشجویان شرکت کننده و صاحب اثر و عموم علاقمندان در نگارخانه خیال شرقی موسسه صبا گشایش یافت و بمدت 4 روز از ساعت 10 صبح تا 18 عصر میزبان تمامی بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه، به نشانی تقاطع طالقانی- ولیعصر، خیابان فلسطین، خیابان برادران مظفر (صبا) شمالی، موسسه فرهنگی هنری صبا، طبقه دوم- نگارخانه خیال شرقی مراجعه کنند

 

 

   زمان انتشار: دوشنبه ٨ اسفند ١٤٠١ - ١٣:١٩ | نسخه چاپي

خروج