بازدید مربیان کانون پرورش فکری استان تهران از موسسه صبا
 

 

بازدید مربیان کانون پرورش فکری استان تهران از موسسه صبا

 

مربیان کانون پرورش فکری استان تهران در قالب انجمن نقاشی و خوشنویسی از شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در موسسه فرهنگی هنری صبا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری و پژوهشی صبا در این رویداد ویدا ملکی معاون فرهنگی، منیژه حاتمیان و شبنم بهرامی کارشناسان واحد هنری، کارشناسان روابط عمومی، مربیان رشته های خوشنویسی، نقاشی، عکاسی و نمایش کانون از آثار تجسمی به نمایش در آمده در موسسه صبا بازدیدکردند.

ویدا ملکی ، در جمع مربیان هنری گفت: «همه آثار مملو از شگفتی است و به گونه ای است که بیننده را به شکل عمیقی در خود جذب کرده و به تفکر وامیدارد و زبان از توصیف زیبایی برخی از آثار قاصر است.»

دکتر بهنام زنگی رییس موسسه فرهنگی، هنری و پژوهشی صبای فرهنگستان هنر و نیز ضمن ارائه گزارشی از روند برنامه ها هنری موسسه صبا ، آمادگی این موسسه را برای انجام فعالیت های مشترک با کانون استان تهران اعلام کرد و عرصه های هنرهای تجسمی را فضایی پویا و ارزشمند برای تعاملات فرهنگی وجریان بخشی به اهداف فرهنگی دانست.

در شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر ، ۸۵۴ اثر در بخش‌های «مسابقه»، «قله‌ها»، «هنرمند محور» و «بازار هنر» از ۶۰۶ هنرمند در مجموعه نگارخانه‌های موسسه فرهنگی هنری پژوهشی صبا به نمایش گذاشته شده و تا 8 اسفند ماه 1402 میزبان علاقه‌مندان است.

 

   زمان انتشار: يکشنبه ٢٩ بهمن ١٤٠٢ - ١٣:٥٣ | نسخه چاپي

خروج