نمایشگاه عکس «چهار نسل‌‌ــ‌چهار نگاه» در صبا
 

نخستین‌ نمایشگاه «‌گروه عکاسان ۲/۸» با اعلام تشکیل این گروه و ارائه چند اثر دیده نشده از محمد نوروزی، عکاس باسابقه ایرانی در «صبا» همراه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری پژوهشی صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، نمایشگاه گروهی عکس «چهار نسل‌ــ‌چهار نگاه» که طی سه روز از چهارشنبه ۵ تیر تا پایان روز جمعه ۷ تیر در این مجموعه برگزار می‌شود، شامل ۲۸ اثر برگزیده از هنرجویان عکاسی محمد نوروزی در دانشگاه علامه طباطبایی است که با نخستین ارائه ۴ عکس این هنرمند از جبهه‌های جنگ و ۶ اثر مرتبط با مستندنگاری اجتماعی و شهری از دهه ۶۰ در این نمایشگاه، همراه خواهد بود.

مجموعه ارائه شده در طیفی متنوع از مستندنگاری تا مضامین اجتماعی بوده و یک بازه زمانی وسیع از آغاز دهه ۶۰ تا سال‌های اخیر را در برمی‌گیرد.

در این‌ نمایشگاه از نگاه و ‌منظر چهار نسل و طی نزدیک به چهار دهه، روایتی از شهر و اجتماع را از دریچه هنر عکاسی مشاهده خواهیم کرد.

آیین گشایش «چهار نسل‌ــ‌چهار نگاه» روز چهارشنبه 5تیرماه از ساعت 16 تا 19برگزار خواهد شد. همچنین پنجشنبه از ۱۰ لغایت ۱۹ و روز جمعه از ساعت 16 تا 20 در نگارخانه استاد لرزاده موسسه صبا میزبان عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.

علاقه‌مندان هنر عکاسی برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به نشانی خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه طالقانی، رواق هنر فرهنگستان هنر، موسسه صبا و خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، پلاک 125، موسسه صبا، نگارخانه استاد لرزاده مراجعه نمایند.

 

 

   زمان انتشار: شنبه ٤ تير ١٣٩٨ - ١٣:٥٢ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه فرهنگی هنری صبا محفوظ است.