جشنواره هنرهای تجسمی فجر در صبا به ایستگاه یازدهم می رسد
 

آیین گشایش یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در موسسه صبا برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه صبا وابسته به فرهنگستان هنر،  با سخنرانی سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ساعت 15 روز چهار شنبه 10 بهمن ماه آیین گشایش یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجربرگزار خواهد شد. در این مراسم ابراهیم حقیقی دبیر جشنواره گزارشی از بخش های مختلف جشنواره ارائه خواهد کرد و پس از آن مظفری مدیر کل هنرهای تجسمی و ریئس جشنواره به ایراد سخنرانی می پردازد.در ادامه هم با حضور هنرمندان و دست اندرکاران  نمایشگاه آثار یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در نگارخانه های موسسه صبا افتتاح خواهد شد.

لازم به ذکر است در رشته خوشنویسی 74 اثر از ۶۰ هنرمند، رشته عکاسی ۷۰ اثر از ۶۶ هنرمند، رشته کاریکاتور 74 اثر از ۵۶ هنرمند، رشته گرافیک ۳۹ اثر از 30 هنرمند، رشته مجسمه‌سازی ۶۸ اثر از ۵۵ هنرمند، رشته نقاشی ۱۰۵ اثر از ۷۹ هنرمند، رشته نگارگری ۶۰ اثر از ۴۹ هنرمند، رشته هنرهای جدید ۳۲ اثر از ۲۹ هنرمند، رشته تصویرسازی ۸۲ اثر از 61 هنرمند در این نمایشگاه حضور دارند. همچنین در بخش سرامیک ۱۶ اثر از 9 هنرمند برای حضور در جشنواره انتخاب شده است.

علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند تا 15 اسفندماه همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 10 تا 18 به

ورودی شرقی:

خیابان ولیعصر، نرسیده به خیابان طالقانی، شماره  ۱۵۵۲رواق فرهنگستان هنر

و

ورودی غربی:

خیابان طالقانی نرسیده به میدان فلسطین خیابان برادران شهید مظفر پلاک 125 موسسه صبا نگارخانه خیال،خیال شرقی و آینه مراجعه کنند.

 

   زمان انتشار: دوشنبه ٨ بهمن ١٣٩٧ - ١٦:٣٤ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه فرهنگی هنری صبا محفوظ است.