«گالری هنر بابل»، «تابستانه» را به «صبا» می آورد

  «تابستانه» با ارائه آثاری از نام آوران و پیشکسوتان نقاشی ایران ، روزهای تابستانی پررونقی را به میهمانی صبا خواهد گذراند
 


 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر،«گالری هنر بابل» با «تابستانه»، پنجمین نمایشگاه گروهی خود را در چندین شاخه از هنرهای تجسمی به صبا می آورد.

این نمایشگاه که ساعت17 روز دوشنبه 22 مرداد در گالری « استادفرشچیان» با حضور عموم علاقمندان گشایش می یابد، شامل 42 اثر منتخب از 32 هنرمند بوده و در رشته های نقاشی، طراحی، عکاسی، نقاشیخط در تنوعی از تکنیک ها و موضوع ها برگزار می شود.

در «تابستانه» چهره های نام آور و پیشکسوت هنری ایران در کنار هنرمندان جوانتر از سراسر کشورمان از جمله: تهران، اصفهان، شیراز، رشت، و... حضور دارند.

استاد حسین محجوبی، گیزلا وارگا سینایی، احمد نصراللهی، بهرام دبیری، فرشاد فداییان، کوروش ادیم، بهزاد فیروزی، محمدسعید نقاشیان، رضا یحیایی و... از جمله این هنرمندان صاحب نام هستند که با آثار خود به «تابستانه» آمده اند.

«نازنین موسوی» کیوریتور این نمایشگاه با سابقه حدود یک دهه فعالیت هنری، تا کنون نمایشگاه گردانی و مدیریت اجرایی نزدیک به یکصد نمایشگاه را در سراسر نقاط ایران، در کارنامه حرفه ای خود به ثبت رسانده است.

علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند تا 29 مردادماه همه روزه از ساعت 10 تا 18 به خیابان ولیعصر(عج) خیابان طالقانی خیابان برادران مظفر پلاک 125 گالری استاد فرشچیان مراجعه کنند.

 

 

 

   زمان انتشار: شنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٧ - ١٢:٥٧ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه فرهنگی هنری صبا محفوظ است.