«آوای نقش» به «صبا» می آید

  گالری های «لرزاده» و «فرشچیان» صبا، میزبان دو نمایشگاه همزمان از گروه هنری «آوای نقش» می شوند
 


به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر، «آوای نقش» با یک نمایشگاه نقاشی در نگارخانه لرزاده و یک نمایشگاه نقاشی ایرانی- تذهیب- گل و مرغ- نگارگری در نگارخانه فرشچیان، سیری از سنت تا نوگرایی را در نگاه و بیان نسل جوان هنرمندان ایرانی در کنار استادان صاحب نام نگارگری به نمایش می گذارد.

در هر یک از دو نمایشگاه آوای نقش، 15 هنرمند با 40 اثر حضور دارند.

از ویژگیهای این نمایشگاه، حضور اساتید نام آوری چون:  استاد امیرحسین قهرمانی ،استاد حسینعلی ماچیانی و استاد جلیل جوکار در بخش سنتی و نیز چند چهره برجسته دیگر در بخش معاصر و مدرن است.

فهیمه نیکویی فرد سرپرست گروه هنری آوای نقش که سابقه چندین سال فعالیت هنری و برگزاری حدود 20 نمایشگاه در گالریهایی چون: ژینوس، فرهنگسرای معرفت، فرهنگسرای ملل، فرهنگسرای ابن سینا، شیث، ثمین، و چندین کارگاه هنری و رونمایی آثار اساتید تجسمی را در کارنامه خود دارد این بار با همراهی حبیب بحرینی، نمایشگاه گردانی این نمایشگاه را نیز برعهده دارد.

آوای نقش ساعت 16 عصر روز پنجشنبه 21 تیر در صبا، درهای خود را بروی مشتاقان و علاقمندان روایتهای سنتی و مدرن نقاشی ایران از هنرمندان جوان ایرانی خواهد گشود.

گالریهای لرزاده و استاد فرشچیان در صبا از 23 تا 30 تیرماه، همه روزه- بجز ایام تعطیل- از 10 صبح تا 18 عصر میزبان عموم بازدیدکنندگان خواهند بود.  

 

   زمان انتشار: سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧ - ١٤:٥٣ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه فرهنگی هنری صبا محفوظ است.