نمایشگاه عکس «دوباره ایران» در صبا افتتاح می شود
 

  صبا در آستانه اولین سالروز حماسه مشارکت مردمی در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 میزبان روایت تصویری این واقعه از نگاه عکاسان ایرانی می شود.
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی، هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- «دوباره ایران»؛ عنوان نمایشگاه عکسی است که نگاه عکاسان را به واقعه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در اردیبهشت 96 به نمایش می گذارد.

این مجموعه تصویری که ساعت 15 روز شنبه 28 اردیبهشت در نخستین سالروز این حماسه تاریخی با حضور دکتر محمود واعظی رئیس دفتر ریاست جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری و مسئولان این نهاد و عموم علاقمندان در نگارخانه «خیال شرقی» این مجموعه گشایش می یابد، شامل 250 اثر از عکاسان کشورمان است که حال و هوای روزهای انتخابات را در سراسر ایران از منظر تصویر، روایت می کند.

کاندیداهای مختلف، تبلیغات انتخاباتی در همه شهرها، وقایع و حواشی انتخابات، لحظه ها و صحنه های دیدنی و ماندگار از شور حضور و شادی عمومی از نتیجه انتخابات در سراسر ایران، همه در این مجموعه تاریخی از نگاه خلاق و حرفه ای عکاسان به روایت آمده است.

فرصت برای بازدید از «دوباره ایران» تا 11 خرداد در موسسه فرهنگی هنری صبا (نگارخانه خیال شرقی) برای تمامی علاقمندان، همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 10 تا 18 مهیاست.

 

   زمان انتشار: سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١٠:٣٨ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه فرهنگی هنری صبا محفوظ است.