نمایشگاه «آب و رنگ ایران» در آسمان دیدنی می شود

  مجموعه فرهنگی- هنری آسمان، با نمایشگاه گروهی «آب و رنگ ایران»، نمایی تازه از آبرنگ ایران را به روایت هنرمندان این رشته به نمایش می گذارد.
 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی، هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر، این نمایشگاه که آثار «گروه آبرنگ نیستان» را ارائه می کند شامل 75 اثر از 15 هنرمند این گروه است که از میان 160 اثر، انتخاب و به نمایشگاه، راه یافته است.

تمامی آثار ارائه شده، در قالب آبرنگ بوده و نگاهی از منظر این هنر به مناظر طبیعی، ابنیه تاریخی، زندگی اقوام ایرانی دارد.

نمایشگاه بعدی این گروه نیز امسال در ارمنستان برگزار خواهد شد.

محمود نیستانی، سرپرست و کیوریتور گروه آبرنگ نیستان، از سال 65 بطور حرفه ای در عرصه نقاشی آبرنگ، فعالیت و به تدریس این رشته اشتغال دارد. وی که نمایشگاه های متعددی در ایران و سراسر جهان از آبرنگ های خود داشته، این هنر را نزد استادان نام آوری چون، علی اکبر صادقی، زنده یاد سیاوش کسرایی، زنده یاد جمال الدین خرمی نژاد و... آموخته است.

نمایشگاه «آب و رنگ ایران» با روایت رنگ های طبیعت، اقلیم، زندگی و زاد و بوم بر پهنه این «مرز پرگهر» در قالب نقاشی آبرنگ،ساعت 16 روز پنجشنبه 30 فروردین در مجموعه فرهنگی- هنری آسمان با حضور اهالی هنر گشایش می یابد .

علاقه مندان می توانند تا 6 اردیبهشت همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 15تا 19به مجموعه آسمان واقع در انتهای خیابان شهید فلاحی(زعفرانیه) نرسیده به خیابان فیروزکوه پلاک 47 مراجعه کنند.

 

   زمان انتشار: سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧ - ١٥:٣٠ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه فرهنگی هنری صبا محفوظ است.