• نخستین جشنواره عکس "آسمان آبی" در موسسه صبا برگزار می شود
  به گزارش روابط عمومی موسسه صبا وابسته به فرهنگستان هنر،مراسم افتتاحیه نمایشگاه با حضور دکتر حسینی مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوا و جمعی از مدیران و هنرمندان شامگاه چهارشنبه 25 بهمن از ساعت 16 تا 18 در محل نگارخانه استاد لرزاده و فرشچیان موسسه صبا برگزار خواهد شد.

 • صبا، میزبان نگاه و رویکردی نو در ترکیب خط و نقش ایرانی با بیان و اجرای مدرن در طراحی اشیای تزیینی شد.
  به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- نمایشگاه «گردن آویزهای ایرانی»که حاصل ایده های «زهرا عیوضی» در خلق و اجرای گردن آویزهایی با ترکیب نقوش و خطوط اصیل ایرانی و اسلامی و شیوه های مدرن است، عصر شنبه چهاردهم بهمن در نگارخانه «استاد لرزاده» مجموعه صباگشایش یافت.

 • نمایشگاهی از گردن آویزهای ایرانی با معرفی بناهای تاریخی این سرزمین در نگارخانه استاد لرزاده برپاخواهد شد.
  به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر،«زهرا عیوضی» در این مجموعه، 16 گردن آویز دست ساخته خود را به نمایش می گذارد. ویژگی این گردن آویزها نقش کار شده روی آنهاست که 16 بنای تاریخی را در ترکیب با خطوط اسلیمی نشان داده و معرفی می کند.

 • آیین ویژه گشایش دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با حضور اهالی هنر، پیشکسوتان هنری و مسئولان فرهنگی کشوربرگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر، مراسم گشایش دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، شامگاه سه شنبه سوم بهمن با حضور انبوه هنرمندان و چهره های شاخص فرهنگی در تالار ایران فرهنگستان هنر برگزار شد.

 • گروه هنری «۲۰۱۸» با سومین نمایشگاه نقاشی و حجم در صبا، جلوه هایی از نوآوری هنرمندان تبریز را به نمایش گذاشت.
  به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- این گروه که نام خود را از سال تصویب تبریز به عنوان مقصد گردشگری کشورهای اسلامی گرفته، شامل ۲۵ هنرمند تبریزی است .

موسسه صبا
برنامه های آموزشی

 

موزه فلسطین
سینما تک