«صبا» میزبان مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان می شود

  صبا با همکاری وزارت آموزش و پرورش، آثار برگزیدگان دانش آموزان سراسر کشور در گروه هنرهای تجسمی را به نمایش خواهد گذاشت.
 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر، این نمایشگاه که طی آیین ویژه ای با حضور وزیر، معاونان و مسئولان وزارت آموزش و پرورش و عموم علاقمندان، صبح روز جمعه 19 مرداد در گالری «آینه» این مجموعه  گشایش می یابد بمدت 10 روز میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

آثار ارائه شده آخرین مرحله از برگزیدگان در سطح کشوری است که طی فراخوان و بخشنامه اعلام شده به مدارس سراسر کشور، جمع آوری و در 5 گروه: هنرهای دستی و تجسمی، هنرهای آوایی( تکنوازی، تکخوانی، سرود)، هنرهای نمایشی و فیلم کوتاه، ادبی و پژوهشی، رسانه و فضای مجازی توسط هیات داورانی مرکب از نام آورترین چهره های هنر و فرهنگ، برگزیده و به نمایشگاه راه یافته است.

از اعضای هیات داوران این مسابقه می توان به استاد نصرالله افجه ای، عین الدین صادق زاده، محمدعلی بنی اسدی، محمدرضا دوست محمدی، داریوش حسینی، دکتر ندا تولایی و.... اشاره کرد.

صبا میزبان بخش هنرهای دستی و تجسمی این مسابقات سراسری خواهد بود که مجموعه ای شامل 340 اثر منتخب از حدود 16 هزار اثر را به نمایش خواهد گذاشت که خود از بین آثار 5 میلیون دانش آموز سراسر ایران انتخاب شده است.

نمایشگاه آثار برگزیده تجسمی سی و سومین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور تا 29 مرداد به کار خود ادامه خواهد داد.

 

 

 

 

   زمان انتشار: سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧ - ١٢:٥٤ | نسخه چاپي

خروج