نمایشگاه تخصصی «هنر رزین- هنر مدرن» در صبا گشایش یافت
 

نمایشگاه تخصصی «هنر رزین- هنر مدرن» در صبا گشایش یافت

 

صبا با افتتاح نمایشگاه تخصصی «هنر رزین- هنر مدرن»، جلوه هایی خلاقه و ابداعی از این هنر در شاخه های تزئینی، دکوراتیو، محیطی و کاربردی، مفهومی، زیبایی شناسانه و تلفیقی را در انواع گرایشها بروایت سه نسل از هنرمندان این رشته به نمایش گذاشت.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- این نمایشگاه که عصر روز سه شنبه 20 مهر از ساعت 16 تا 19 با حضور انبوه و استقبال کم سابقه علاقمندان در دو نگارخانه: استاد حسین لرزاده و استاد محمود فرشچیان گشایش یافت، دهها اثر از 41 هنرمند در این شیوه را ارائه نموده که از بین 160 هنرمند به نمایشگاه راه یافته اند.

«هنر رزین- هنر مدرن» که بمدت یکهفته میزبان علاقمندان خواهد بود به همت سه تن از هنرمندان برجسته این شاخه هنری: حوریه یزدانی نجم، ژاله باقرزاده اکبری و مهنا نیک بین برپا شده است.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه از هنرمندان رزین سراسر ایران هستند که نهایتا پس از طی سه مرحله فراخوان و انتخاب آثار با محوریت نوآوری و خلاقیت هنری، موفق به شرکت در این  نمایشگاه و عرضه آثار خود شده اند.

آثار عرضه شده در نمایشگاه در شاخه های مهم: پوب و رزین،وودگلس، زیورآلات رزینی، نقاشی سه بعدی با رزین و میکس مدیا، ابعاد نوینی از این هنر را در معرض تماشا گذاشته و ظرفیتهای متنوع و الهام بخشی ها و ایده های خلاقانه این هنر را برای مخاطبان و مجامع هنری داخلی، کارآفرینان و تولیدکنندگان کشورمان در قالب یک مجموعه متنوع، تجسم بخشیده است.

یادآور می شود در پایان مراسم گشایش این نمایشگاه، تمامی هنرمندان و اساتید شرکت کننده در حلقه پرشور جمعیت حاضر، لوح تقدیر خود را دریافت کردند.

 

   زمان انتشار: چهارشنبه ٢١ مهر ١٤٠٠ - ١٢:٠٣ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه فرهنگی هنری صبا محفوظ است.