«صبا» نگارخانه استاد فرشچیان را «آذین» می بندد.
 

«صبا» نگارخانه استاد فرشچیان را «آذین» می بندد

 

صبا با تازه ترین نمایشگاه انفرادی «فاطمه سنقری» هنرمند شناخته شده ایرانی، نگارخانه استاد فرشچیان را «آذین» می بندد. 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- «آذین» عنوان تازه ترین نمایشگاه انفرادی طراحی ها و نقاشی های «فاطمه سنقری» نقاش جوان و برجسته ایرانی است که طی ۲۵ سال فعالیت مداوم، جوایز و امتیازات زیادی در ایران و دیگر کشورهای جهان به دست آورده است.

این مجموعه که چهارشنبه ۱ دی ماه ساعت ۱۶ تا ۱۹ با حضور تمامی علاقمندان در نگارخانه استاد فرشچیان گشایش می یابد شامل نزدیک به ۷۹ اثر این هنرمند است که برای نخستین بار به نمایش گذاشته می شود.

آثار ارائه شده در تازه ترین نمایشگاه انفرادی هنرمند در دو بخش طراحی و نقاشی بوده که طراحی ها به شیوه ذهنی- حسی و سوررئالیستی و آثار نقاشی به شیوه سوررئالیستی و همچنین با موضوع بلع و تسخیر کرونا و مصائب بی شمار آن در زندگی انسانی و حیات جمعی ما، با تکنیک اکرولیک و رنگ و روغن پرداخته شده است.

فاطمه سنقری طراح، نقاش و مجسمه ساز از دانش آموختگان استاد مرتضی کاتوزیان و دارای مدرک نقاشی از دانشگان انگلستان، سالهاست به خلق اثر و تدریس در دانشگاههای ایران اشتغال دارد.

وی که موسس آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی «هوران» نیز هست، تاکنون در نمایشگاههای متعددی به صورت انفرادی و گروهی در ایران و کشورهای دیگر دنیا به عرضه آثار خود پرداخته که آخرین آنها نمایشگاه گروهی در کشور اسپانیا با عنوان «ارزشهای نو» و انتشار ۵ اثر از وی در کتاب نقاشان معاصر اسپانیا بوده است.

این هنرمند که برگزاری ورک شاپ های متعدد نقاشی و مجسمه سازی در اماکن عمومی شهری و دانشگاهها و مراکز هنری را در کارنامه دارد موفق به دریافت نشان کارآفرین مولد گردیده است.

«آذین» تا ۷ دی ماه همه روزه از ۱۰ تا  ۱۸ میزبان مقدم عموم بازدیدکنندگان خود را گرامی خواهد داشت

 

 

   زمان انتشار: دوشنبه ٢٩ آذر ١٤٠٠ - ١١:١٥ | نسخه چاپي

خروج