دومین دوره مسابقات بزرگ آبرنگ شرکت «واتر کالریست» در «صبا»
 

دومین دوره مسابقات بزرگ آبرنگ شرکت «واتر کالریست» در «صبا»

 

با حضور برجسته ترین استادان آبرنگ ایران، صبا میزبان دومین عرصه بزرگ و سراسری رقابت و مشارکت هنرمندان این رشته می شود

 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- این نمایشگاه سه روزه که از سه شنبه 20 مهر تا پنجشنبه 22 مهر در نگارخانه خیال این مجموعه برگزار می شود شامل 90 اثر برگزیده از بیش از 400 اثر است که با تکنیک آبرنگ روی مقوا کار شده و شیوه ها و گرایشهای مختلف و متنوع آبرنگ معاصر را به نمایش می گذارد.

آثار ارائه شده توسط 16 تن از اساتید بنام آبرنگ کشورمان داوری شده و طی همایشی در روز پایانی و اختتامیه نمایشگاه، با حضور هنرمندان، پیشکسوتان و اساتید، اعلام و اهدای جوایز نفرات برتر در 4 بخش: پرتره- منظره- فضای شهری- گل، و همچنین اهدای لوح تقدیر به اساتید صورت خواهد گرفت. 

شاهین آروین، کوروش اصلانی، اکبر اکبری، حسین بهمن پور، حمید سعادتی، محمود سمندریان، ایمان شاه مرادی، علی گلباز، آریو فرضی، مرجان مدرسی، احمد مقدسی، نادر مهذب نیا، جبار نظری، بهمن نیکو، کاوه هاشمی مطلق و سیمین هرمزی، نامهای آشنای این هنرند که حضورشان این مسابقه هنری را در سطح حرفه ای و کیفی بالایی تعریف و آن را بعنوان رخداد مهمی در هنر آبرنگ ایران جلوه می دهد.

بخش ویژه این همایش، رونمایی و معرفی تندیس ثابت جشنواره سالانه: نهنگ طلایی خواهد بود که انتخاب آن بر اساس تداعی مفهوم آب و مجاورت آن با هنر آبرنگ انجام گرفته است.

شرکت مستر و شرکت واترکالریست با همکاری صبا، برگزارکننده این نمایشگاه هستند.

مراسم گشایش این نمایشگاه، سه شنبه ساعت 16 با حضور تمامی علاقمندان برگزار می شود.

صبا بمدت سه روز از ساعت 10 لغایت 19 جلوه گاه تازه ترین نوآوریها، مهارتها و خلاقیتهای هنرمندان جوان سراسر ایران در گرایش آبرنگ با گستره ای از گوناگونی شیوه های اجرا خواهد بود.

 

   زمان انتشار: يکشنبه ١٨ مهر ١٤٠٠ - ١٤:٥٨ | نسخه چاپي

خروج