«صبا» میزبان اولین نمایشگاه تخصصی «هنر رزین» می شود
 

«صبا» میزبان اولین نمایشگاه تخصصی «هنر رزین» می شود

 

برای نخستین بار در ایران با هدف معرفی قابلیتهای وسیع هنر رزین به عنوان گرایشی مدرن در هنرهای تجسمی و یکی از شاخه های هنر دکوراتیو- تزئینی و کاربردی، نمایشگاه تخصصی این هنر توسط سه تن از هنرمندان برجسته و باتجربه این رشته در صبا با ارائه آثاری از هنرمندان سراسر کشور برگزار می شود

 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا_ این نمایشگاه که روز سه شنبه 20 مهر از ساعت 16 تا 19 با حضور علاقمندان در دو نگارخانه: استاد حسین لرزاده و استاد محمود فرشچیان گشایش یافته و بمدت یکهفته میزبان علاقمندان است، دهها اثر از 41 هنرمند در این شیوه به نمایش درخواهد آمد که از بین 160 هنرمند به نمایشگاه راه یافته اند.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه از هنرمندان رزین سراسر ایران هستند که نهایتا پس از طی سه مرحله فراخوان و انتخاب آثارشان با محوریت نوآوری و خلاقیت هنری، موفق به شرکت در این  نمایشگاه و عرضه آثار خود شده اند.

این هنرمندان با ارائه آثار در شاخه های مهم: چوب و رزین،وودگلس، زیورآلات رزینی، نقاشی سه بعدی با رزین و میکس مدیا، ابعاد نوینی از این هنر را در کار خود به نمایش گذاشته و سعی در شناساندن ظرفیتهای متنوع این هنر به مخاطبان و مجامع هنری داخلی دارند.

برنامه ریزی و اجرای این رخداد تخصصی هنری توسط سه تن از هنرمندان کشورمان: حوریه یزدانی نجم، ژاله باقرزاده اکبری و مهنا نیک بین صورت می گیرد که خود سالهاست بشکل متمرکز و حرفه ای در این عرصه فعالیت دارند.

علاقه‌مندان جهت بازدید از اولین نمایشگاه «هنر رزین- هنر مدرن» تا 27 مهر، همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت10 لغایت 19به نشانی خیابان ولیعصر، بین بزرگمهر و طالقانی، خیابان برادران شهید مظفر، پلاک ۱۲۵، موسسه فرهنگی هنری و پژوهشی صبا ، گالری‌ های استاد محمود فرشچیان و استاد لرزاده  مراجعه نمایند.

 

   زمان انتشار: يکشنبه ١٨ مهر ١٤٠٠ - ١٣:٣٥ | نسخه چاپي

خروج