موسسه فرهنگی هنری وپژوهشی صبا میزبان نمایشگاه آثار حجم و مجسمه یاد بود هفده هزار زن شهید ، جانباز وآزاده در نگارخانه استاد لرزاده می شود.
 

موسسه فرهنگی هنری وپژوهشی صبا میزبان  نمایشگاه آثار حجم و مجسمه یاد بود هفده هزار زن شهید ، جانباز وآزاده در نگارخانه استاد لرزاده می شود.

 

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، موسسه فرهنگی هنری وپژوهشی صبا _وابسته به فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران  با همکاری اداره کل امور بانوان شهرداری تهران به منظور نکوداشت مقام زنان در دوران دفاع مقدس، نمایشگاهی را از آثار حجمی «یادبود هفده هزار زن شهید، جانباز و آزاده» برگزارمی‌کند.

برگزاری-نمایشگاه-آثار-حجم-و-مجسمه-یادبود-هفده-هزار-زن-شهید،-جانباز-و-آزاده

 

اداره کل امور بانوان شهرداری تهران با همکاری معاونت زنان ریاست جمهوری و بنیاد شهید انقلاب اسلامی  وموسسه فرهنگی هنری وپژوهشی صبا وابسته به فرهنگستان هنر برای حفظ و نکوداشت مقام والا و ارزش‌های زنان فداکار و از جان‌ گذشته در دوران دفاع مقدس، فراخوان «یادبود هفده هزار زن شهید، جانباز و آزاده» را در بهمن ماه سال گذشته اعلام کرد که ضمن آن تعدادی اثر به دبیرخانه این برنامه ارسال شد. مرحله اول داوری و انتخاب آثار در اسفند ۹۹ برگزار شد و آثار منتخب اعلام گردید.

 

به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری وپژوهشی صبا وابسته به فرهنگستان هنر ، آثار منتخبی که به مرحله اکران رسیده‌اند، همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و به مدت ۸ روز در سالن لرزاده موسسه فرهنگی هنری وپژوهشی صبا وابسته به فرهنگستان هنر  واقع در خیابان ولیعصر به نمایش در خواهد آمد.

 

آیین افتتاحیه این نمایشگاه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۴، ساعت ۱۶ درموسسه فرهنگی هنری وپژوهشی صبا  نگارخانه استاد لرزاده برگزار می­شود .

این نمایشگاه تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ از ساعت ۱۶ الی ۲۰ برقرار خواهد بود. همچنین در روز آخر نمایشگاه طی آیین اختتامیه از سه اثر برگزیده نهایی تقدیر به عمل خواهد آمد و از تک اثر برگزیده برای اجرا در یکی از مناطق پرتردد شهری رونمایی خواهد شد.


 

   زمان انتشار: يکشنبه ٢ خرداد ١٤٠٠ - ١٤:٤٢ | نسخه چاپي

خروج