با معرفی و اهدای جواز برگزیدگان و تقدیر از سه پیشکسوت هنری ایران
 

چهارمین دوسالانه «جایزه نشان شیرازه» در صبا برگزار می شود

صبا با گشودن درهای خود بر «چهارمین جایزه نشان شیرازه» میزبان تازه ترین خلاقیتها در حوزه طراحی و تصویرسازی کتاب از هنرمندان سراسر ایران می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- نمایشگاه چهارمین«جایزه نشان شیرازه» ساعت 15عصر روز شنبه شانزدهم اسفند با برگزاری آیین ویژه تقدیر از سه پیشکسوت صاحب نام هنری ایران و معرفی و اهدای جوایز نفرات برتر، در نگارخانه های: «استاد لرزاده» و «استاد فرشچیان» گشایش خواهد یافت.

این مراسم در تالار ایران فرهنگستان هنر با حضور معاونت هنری و مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان کشورمان برگزار می شود و طی آن نفرات برگزیده اعلام و جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

جایزه نشان شیرازه که با همکاری دفتر امور چاپ و نشر و معاونت امور فرهنگی  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شکل گرفته، در دومین دوره خود با انتخاب و ارائه 150 اثر از میان بیش از 700 اثر از سراسر ایران به انتخاب هیات داوران، دورنمایی از وسعت و تنوع هنر طراحی کتاب را در گرایشها و شاخه های گوناگونی از: اجزاء کتاب، شاکله کتاب، تصویرگری، گرافیک، پیکربندی، طراحی جلد، در گستره ای پرشمار بلحاظ موضوع و مضمون، طی دو سال اخیر به نمایش می گذارد.

چهارمین جایزه «نشان شیرازه» تا بیستم اسفند میزبان عموم علاقمندان خواهد بود.

علاقه مندان برای  شرکت در این مراسم ونیز  بازدید از  نمایشگاه ، می توانند به ورودی شرقی  به نشانی خیابان ولیعصر (ع) ، پایین تر از چهار راه طالقانی ، شماره ۱۵۵۲ ویا ورودی غربی به نشانی خیابان ولیعصر (ع) ،خیابان طالقانی ،خیابان شهید براداران مظفر، پلاک ۱۲۵ مراجعه نمایند .

علاقه مندان برای  کسب  اطلاعات بیشتر نیز،می توانند با شماره تلفن ۶۶۴۸۷۵۳۶ _۹ تماس حاصل نمایند.

 

 

   زمان انتشار: سه شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٩ - ١٤:٥٧ | نسخه چاپي

خروج